Budynki biurowe
Budynki biurowe

W budynkach biurowych wykorzystuje się różnego rodzaju urządzenia do chłodzenia i ogrzewania, aby można było zapewnić odpowiednie warunki do pracy oraz właściwą jakość powietrza.

Najnowsze rozwiązania obejmują wykorzystanie chłodziarek wody i pomp ciepła do wytwarzania chłodzonej/gorącej wody, wężownic z wentylatorem oraz grzejników niskotemperaturowych jako elementów instalacji w pomieszczeniach biurowych, oddzielnych agregatów do sal konferencyjnych oraz central wentylacyjnych zapewniających odpowiednią jakość powietrza, wentylację oraz odzysk ciepła.

Emerson oferuje produkty i rozwiązania o dużej efektywności energetycznej, które ułatwiają producentom urządzeń tworzenie niezawodnych systemów HVAC do budynków biurowych.

Sprężarka Copeland Scroll Digital™ to doskonałe rozwiązanie do budynków biurowych, zapewniające regulację wydajności systemów HVAC w zakresie 10–100%, w zależności od zróżnicowanego zapotrzebowania występującego w biurze w ciągu dnia.

Szeroka oferta komercyjnych sprężarek spiralnych.

Firma Emerson oferuje wysokowydajne termostatyczne zawory rozprężne, filtry osuszacze z wymiennym wkładem, wskaźniki wilgoci, a także zawory i sterowniki elektroniczne.

 
 
 
 
Share