Służba zdrowia
Służba zdrowia

Kontrola temperatury i wilgotności powietrza ma istotne znaczenie w szpitalach i placówkach służby zdrowia, wymaga więc zastosowania komercyjnych systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, aby można było kontrolować te parametry z dużą dokładnością. Zdrowie i samopoczucie pacjentów to absolutny priorytet, czy to na sali operacyjnej, czy też na oddziale pooperacyjnym. Korzystając z rozwiązań Copeland Scroll™, można mieć pewność, że temperatura i wilgotność powietrza są precyzyjnie utrzymywane na tym samym poziomie. Emerson Climate Technologies oferuje kilka rozwiązań dotyczących regulacji wydajności. Przykładem jest sprężarka Copeland Scroll Digital™, która zapewnia pełną regulację w zakresie 10–100% nominalnej wydajności.

Poza tym systemy chłodzenia wykorzystywane przy przechowywaniu tkanek i krwi również mają niezwykle istotne znaczenie w służbie zdrowia. Urządzenia chłodzące stosowane w służbie zdrowia mogą pracować tysiące godzin rocznie, więc muszą być precyzyjne i niezawodne.

Firma Emerson oferuje również wysokowydajne termostatyczne zawory rozprężne, filtry osuszacze z wymiennym wkładem, wskaźniki wilgoci, zawory i sterowniki elektroniczne, które często są wykorzystywane przez służbę zdrowia.

 
 
 
 
Share