Ogrzewanie przemysłowe
Ogrzewanie przemysłowe

W procesach produkcji przemysłowej zużywa się znaczące ilości energii z dwóch głównych źródeł. Chłodzenie mechaniczne stosowane przy przetwarzaniu i przechowywaniu żywności zużywa energię elektryczną, a użycie gorącej wody do czyszczenia, gotowania i obróbki cieplnej wymaga zwykle paliw kopalnych.

Sprężarki jednośrubowe Vilter do pomp ciepła rewolucjonizują procesy przemysłowe i konieczność korzystania z miejskich sieci ciepłowniczych. Sprężarki jednośrubowe stosowane w przemysłowych pompach ciepła pozyskują ciepło z różnych źródeł i przetwarzają je na ciepłą wodę wysokiej jakości o temperaturze do 90°C lub wyższej, która doskonale nadaje się do ogrzewania, zmniejszając lub eliminując konieczność stosowania paliw kopalnych.

Przemysłowe jednośrubowe pompy ciepła umożliwiają firmom znaczne zredukowanie kosztów działalności. Przy okresie zwrotu z inwestycji wynoszącym od jednego do trzech lat, użytkownicy mogą odnieść znaczące korzyści finansowe, przyczyniając się jednocześnie do poprawy środowiska całej planety.

Przemysłowe pompy cieplne Vilter znacząco zmniejszają ilość energii zużywanej w procesach przemysłowych.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać, zapoznając się z broszurą produktu.

 
 
 
 
 
Share