Copeland
Marki Copeland™
 

Emerson Climate Technologies oferuje najbardziej efektywne i najbardziej rozbudowane typoszeregi sprężarek półhermetycznych i spiralnych do systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Na świecie zamontowano 100 milionów sprężarek Copeland Scroll™, więcej niż jakichkolwiek innych sprężarek spiralnych. Efektywność naszych sprężarek półhermetycznych od wielu dziesięcioleci przewyższa konkurencyjne urządzenia. Sprężarki Copeland Scroll i półhermetyczne mogą współpracować ze wszystkimi najważniejszymi czynnikami chłodniczymi, są wyposażone w zaawansowane elektroniczne systemy sterowania i umożliwiają regulację wydajności sygnałem cyfrowym (tzw. Digital) oraz zmienną prędkością obrotową – wszystko to sprawia, że dzięki Emerson Climate Technologies technologie sprężania osiągnęły nowy poziom. 

 

Zewnętrzny spiralny agregat skraplający Copeland EazyCool™ to zintegrowane rozwiązanie, którego wydajność jako całości przewyższa osiągi jego poszczególnych elementów i tworzy bardzo efektywny, niezawodny i oszczędny system dla użytkowników, a jego montaż i serwisowanie stanowią ułatwienie dla wykonawców. Dla gastronomii i detalicznego handlu spożywczego jest to synonim efektywności energetycznej, niezawodności i elastyczności zawartej w smukłej obudowie.

Agregat ten, wyposażony w sprężarkę spiralną Copeland Scroll, silnik wentylatora o zmiennej prędkości obrotowej, gwarantuje trwałość i oszczędność energii o ponad 20%, jak również rozszerzone funkcje diagnostyki systemu. Jego niewielka masa, łatwość ustawienia oraz układ pionowy sprawiają, że agregat ten, cechujący się wysoką efektywnością, ma jeszcze dodatkowe zalety: uproszczony montaż, łatwość serwisowania i więcej możliwości lokalizacji montażowych urządzenia

Jak działa sprężarka Copeland Scroll

 
Copeland Scroll ZS*KA

 
 
 
Share