Rozwiązania projektowe
Rozwiązania projektowe

Retail Solutions UK dąży do pełnej satysfakcji klienta. Nasza umiejętność interpretacji wymagań klienta i przekładania ich na szczegółowy projekt to klucz do naszego sukcesu.

Mając na uwadze potrzeby klientów, świadczymy usługi projektowe w branży mechanicznej, elektrycznej i chłodniczej przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi projektowych.

Nasze zespoły projektowe mogą koordynować projekty interdyscyplinarne, korzystając z modelowania informacji o budynkach (BIM) i zaawansowanego oprogramowania inżynieryjnego. Możemy tchnąć życie w te projekty za pomocą trójwymiarowych wizualizacji oraz funkcji wirtualnego zwiedzania i widoku z lotu ptaka, co eliminuje potrzebę wykonywania prototypów. W ten sposób po wykonaniu projektu można pokazać, jak będą funkcjonować zamknięte i otwarte przestrzenie.

Obszary ryzyka są ograniczone do minimum dzięki naszej wszechstronnej wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz aktualnych wymogów prawnych. Rozumiemy, jak wielkie znaczenie w projektach ma maksymalizacja zwrotu z inwestycji i optymalizacja efektywności energetycznej. Nasze rozwiązania są dynamiczne i postępowe, pozwalają badać nowe koncepcje i podejścia.
Projektowanie zrównoważone to podstawa naszych rozwiązań, uwzględniających ciągle zmieniające się przepisy, które nakładają coraz surowsze wymagania.

Znamy odpowiedzi na Twoje pytania.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat Retail Solutions UK.

 
 
 
 
Share