Rozwiązania domowe
Rozwiązania Domowe

Przez dziesięciolecia firma Emerson Climate Technologies przewodziła rozwojowi branży klimatyzacji i pomp ciepła. Jesteśmy z tego dumni i dalej będziemy pionierami w tej dziedzinie, opracowując nowe produkty i systemy, które zapewniają maksymalny komfort i wydajność w miejscach pracy i w domach, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów i przyczyn braku efektywności.

Poczynając od wprowadzenia przez nas pierwszej sprężarki spiralnej w 1987 r., przyczyniliśmy się do rozwoju kilku nowatorskich rozwiązań na rynku systemów do budynków mieszkalnych.

Firma Emerson Climate Technologies wprowadziła całą gamę wysokowydajnych sprężarek spiralnych, aby sprostać potrzebom wynikającym z norm dotyczących efektywności energetycznej. W niektórych krajach europejskich pompy ciepła muszą działać przy bardzo niskich temperaturach otoczenia. Dzięki sprężarkom spiralnym Copeland Scroll z wtryskiem pary jest to możliwe.

Zaprojektowaliśmy nowe rozwiązanie przeznaczone do pomp ciepła ze sprężarką o zmiennej wydajności, by zapewnić doskonałą efektywność i niezawodność, zarówno w nowych budynkach, jak i przy wymianach kotłów.

Emerson Climate Technologies przoduje w przechodzeniu na produkty wykorzystujące R-410A – zawory, sterowniki i zabezpieczenia systemu są optymalizowane do tego czynnika.

 
 
 
 
Share