Rozwiązania Przemysłowe
Rozwiązania Przemysłowe

Vilter to marka, na której można polegać, jeśli chodzi o sprawdzone, wysokowydajne systemy chłodzenia. Nasza oferta obejmuje pełną linię sprężarek, skraplaczy, wymienników ciepła i odpowiedniego wyposażenia, które pozwalają sprostać każdemu wyzwaniu w dziedzinie chłodnictwa. Urządzenia Vilter działają na całym świecie – od najmniejszych chłodni po olbrzymie zakłady przetwórcze.

Ponad sto lat doświadczeń w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego sprawia, że Vilter posiada wiedzę niezbędną do tworzenia coraz bardziej złożonych systemów chłodzenia i ogrzewania przemysłowego. Każdy klient ma nieco inne wymagania dotyczące tych systemów. Wymagania dotyczące wydajności, specyfikacje klienta oraz ograniczenia miejsca montażowego mogą znacząco różnić się w poszczególnych zastosowaniach. Jednak wszyscy nasi klienci potrzebują systemu chłodniczego, który ograniczałby do minimum koszty eksploatacji i utrzymywał temperaturę na poziomie niezbędnym w procesach przemysłowych. Vilter to marka, która jest synonimem jakości.

Od wstępnego projektu i opracowania po rozwiązania i materiały wykorzystywane na linii produkcyjnej – surowe standardy marki Vilter łączą tradycyjne wartości z nowoczesną technologią.

 
 
 
Share