Rozwiązania komercyjne
Rozwiązania Komercyjne

Emerson Climate Technologies to czołowy producent sprężarek na świecie, oferujący ponad 10 tys. modeli urządzeń marki Copeland™ o różnorodnej konstrukcji. Firma jest pionierem w branży HVACR i jako pierwsza wprowadziła technologię sprężarek spiralnych na rynek.

Sprężarki Copeland Scroll™ i półhermetyczne mogą współpracować ze wszystkimi powszechnie używanymi czynnikami chłodniczymi, są wyposażone w zaawansowane elektroniczne systemy sterowania i umożliwiają regulację wydajności sygnałem cyfrowym (tzw. Digital) oraz zmienną prędkością obrotową – wszystko to sprawia, że dzięki Emerson Climate Technologies technologie sprężania osiągnęły nowy poziom.

Od budynków biurowych po placówki służby zdrowia – sprężarki Copeland Scroll i półhermetyczne zapewniają komfort, efektywność i niezawodność niezbędną do prowadzenia działalności. Typoszereg sprężarek spiralnych Copeland spełnia nowe potrzeby rynku komercyjnej klimatyzacji w szerokim zakresie zastosowań, od sal kinowych w multipleksach, po hotele i centra handlowe.

Poniżej można zapoznać się z różnymi rodzajami rozwiązań komercyjnych:

Sklepy spożywcze
Przetwarzanie żywności
Gastronomia
Służba zdrowia
Hotele
Multipleksy kinowe
Budynki biurowe
Chłodnie składowe
Centra handlowe
Supermarkety
Transport

 
 
 
 
Share