Restauracje
Restauracje

Podstawą działalności restauracji jest serwowanie posiłków klientom. Zwykle oferują one zarówno produkt (żywność), jak i usługę (obsługę klienta). W każdym mieście można spotkać się z odmienną koncepcją prowadzenia restauracji. Czy to bar szybkiej obsługi, restauracja z kuchnią regionalną, przydrożna jadłodajnia czy też ulubiony lokal smakoszów – celem jest spełnienie lub przewyższenie oczekiwań klientów.

Ponieważ surowce ulegają szybkiemu zepsuciu, restauracje potrzebują urządzeń, które będą utrzymywać ich jakość podczas przechowywania i przetwarzania. Świeże i mrożone produkty muszą być przechowywane w odpowiedniej temperaturze i wilgotności, aby zachowały swoje wartości odżywcze i apetyczny wygląd. Z tego powodu większość restauracji wyposażonych jest w chłodnie i zamrażalnie.

Oferując najnowocześniejsze sprężarki, agregaty skraplające i sterowniki, firma Emerson Climate Technologies może pomóc właścicielom i kierownikom restauracji zabezpieczyć żywność w efektywny i niezawodny sposób. 


Sprężarki
Agregaty skraplające
Sterowniki
Zabezpieczenia systemu
Zawory

 
 
 
 
Share