Przetwarzanie żywności
Przetwarzanie żywności

Utrzymywanie żywności i napojów we właściwej temperaturze decyduje o ich jakości. Firma Emerson produkuje urządzenia, które pozwalają zapewnić świeżość mięsa i napojów w przewidywalny i efektywny sposób, dzięki potwierdzonej niezawodności.

Sprężarki

Można się przekonać, że sprężarki Copeland Scroll™ oraz sprężarki półhermetyczne pozwalają utrzymywać produkty łatwo ulegające zepsuciu w świeżości od zbiorów aż do wystawienia w supermarkecie. Niektóre z największych przetwórni soków, nabiału i mięsa decydują się na sprężarki Copeland™ ze względu na ich doskonałą wydajność, niezawodność i trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

Sprężarki jednośrubowe marki Vilter oferowane przez firmę Emerson to doskonałe rozwiązanie dla zakładów mięsnych, wymagających szybkiej redukcji temperatury przy dużej skali działalności.

Zawory, sterowniki i zabezpieczenia systemu

Elektroniczne zawory regulujące Emerson EX zapewniają niezawodną i precyzyjną kontrolę przepływu czynnika chłodniczego i osiągają najszybszy czas reakcji w branży, spełniając najwyższe wymagania związane z chłodnictwem przemysłowym.

Zawory elektromagnetyczne Emerson sprawdzają się w chłodnictwie przemysłowym, zapewniając działanie bez usterek i bez przecieków.

Produkty takie jak termostatyczny zawór rozprężny TX6 oraz cała gama sterowników temperaturowo-ciśnieniowych wyróżniają się niezrównaną niezawodnością i pozwalają utrzymać żywność w dokładnie ustalonej temperaturze, a także ograniczyć koszty konserwacji.

Inne produkty firmy Emerson, powszechnie wykorzystywane w zastosowaniach związanych z przetwarzaniem żywności, obejmują stalowe filtry osuszacze przewodu ssawnego (STAS), mosiężne rozkładane filtry osuszacze przewodu ssawnego (ADK), systemy kontroli oleju oraz zawory odcinające.

Sprężarki
Agregaty skraplające
Sterowniki
Zabezpieczenia systemu
Zawory

 
 
 
 
Share