Dixell
 

Firma DIXELL, mieszcząca się w Pieve d’Alpago (Belluno), to jeden z liderów w dziedzinie sterowania dla branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i gastronomicznej. Firma ta zbudowała swoją pozycję dzięki ciągłym innowacjom i szczególnej uwadze poświęconej oszczędności energii.

Doradztwo techniczne i dystrybucja produktów firmy odbywa się za pomocą sieci sprzedaży w ponad 70 krajach, obsługiwanej przez doświadczony i wykwalifikowany personel, gwarantujący właściwy wybór sterowników oraz sprawną obsługę posprzedażną. Kompetencja, profesjonalizm i uprzejmość to cechy, które sprawiają, że dział obsługi klienta firmy Dixell zdecydowanie się wyróżnia. Zapewnia on dystrybutorom i klientom pomoc techniczną, rozwiązania i precyzyjne odpowiedzi na zgłaszane kwestie.

Łącza dotyczące firmy Dixel

Wiadomości na temat firmy Dixell
Wydarzenia związane z firmą Dixell
Skontaktuj się z firmą Dixell
Pomoc techniczna firmy Dixell

 

Ciągle prowadzone prace badawczo-rozwojowe to gwarancja, że nasze sterowniki są wyposażone w mikroprocesory najnowszej generacji. Koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach wielu użytkowników, dzięki czemu rozwijamy metody szybkiego i prostego programowania sterowników Dixell. Opracowujemy większość funkcji, uważnie analizując wymagania wielu naszych użytkowników. Nasz dział badawczo-rozwojowy oraz dział produkcyjny są bardzo elastyczne, co oznacza, że mogą szybko reagować na potrzeby konkretnych klientów i zaoferować odpowiednie rozwiązania. Do badań oraz do kontroli produkcji wykorzystujemy obecnie najnowocześniejsze wyposażenie.

Ochrona środowiska i jakość

Firma Dixell przykłada szczególną wagę do ochrony środowiska naturalnego – mając to na uwadze, stale poszukuje nowych, ekologicznych rozwiązań.

Firma otrzymała certyfikat UNI EN ISO 9001:2008. Wszystkie produkty spełniają wymagania CE dotyczące niskiego napięcia i zgodności elektromagnetycznej; najważniejsze produkty posiadają nieobowiązkowy certyfikat marki ENEC oraz UL.

 
 
 
 
Share