Emerson Climate Technologies Retail Solutions
Emerson Climate Technologies Retail Solutions
 

 Emerson Climate Technologies Retail Solutions to firma konsultingowa z dziedziny systemów budynkowych, kładąca szczególny nacisk na kwestie ochrony środowiska. Jesteśmy zawodowymi projektantami, którzy wdrażają proponowane rozwiązania w sposób odpowiedzialny i przemyślany. Nasze mocne strony, takie jak umiejętność podwyższenia wydajności systemu i zarządzanie ryzykiem zmniejszają ewentualne negatywne skutki dla ludzi i środowiska naturalnego.

Jako odpowiedzialna firma i etyczny pracodawca wdrażamy konkretny plan dotyczący odpowiedzialności społecznej i ochrony środowiska, nierozerwalnie łączący się z naszą codzienną działalnością i doceniany przez nasz personel. Plan ten, wdrożony na początku 2011 r., powstał w oparciu o 12 zobowiązań z kryteriami postępów, które mają być wykonane w ciągu trzech lat. To klucz naszego sukcesu i sukcesu naszych klientów, który stał się częścią naszego etosu. Wszystkie cele będą okresowo weryfikowane i ewentualnie wyznaczane na nowo tak, abyśmy mogli kontynuować nasze starania na rzecz ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej.

 

Dążymy do tego, aby nasza marka jako część firmy Emerson była uznawana za etyczną organizację, kierującą się priorytetami związanymi ze społeczną odpowiedzialnością i ochroną środowiska. Od dawna przykładamy dużą wagę do etycznej działalności i stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszego personelu, partnerów i środowiska.

Nasze motto to „Odpowiedzialni z założenia”.

Responsible by Design – Our Social, Ethical and Environmental Commitment

Retail Solutions
Tomo House, Tomo Road, Stowmarket
Suffolk, IP14 5AY,
Wielka Brytania

Email: retail.solutionsuk@emerson.com

 

Emerson Climate Technologies Retail Solutions

 
Nasze podstawowe rozwiązania mechaniczne, elektryczne i chłodnicze są oferowane w następujących kategoriach:
 
 
 
Share