O Nas
O Nas

Lider innowacji w dziedzinie HVACR

Firma Emerson Climate Technologies to czołowy dostawca rozwiązań związanych z ogrzewnictwem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem do zastosowań domowych, przemysłowych i komercyjnych.

Łączymy perfekcję techniczną produktów i usług naszych liderujących w branży firm i marek z globalnymi możliwościami w zakresie konstrukcji, projektowania i dystrybucji, aby opracowywać niezawodne, efektywne energetycznie systemy, które zwiększają komfort, zabezpieczają żywność i chronią środowisko naturalne.

 

Nasze marki

 

Wiadomości

 

Praca

Zapoznaj się z markami Emerson Climate Technologies, aby dowiedzieć się, jakie produkty, usługi i zintegrowane rozwiązania oferują klientom na całym świecie.

Alco Controls
Copeland
Dixell
Retail Solutions UK
Fusite
Vilter 

 

Informacje prasowe dotyczące Emerson Climate Technologies oraz informacje branżowe można znaleźć na stronie Najnowsze artykuły. Aby zobaczyć, jakie targi i inne imprezy odwiedzi wkrótce Emerson Climate Technologies, przejdź na stronę Wydarzenia. Najnowsze informacje i ogłoszenia można znaleźć na stronie Informacje prasowe. Odpowiednie dane kontaktowe osób zajmujących się współpracą z prasą można znaleźć na stronie Kontakt z mediami.

 

Sprawdź, jakie oferty pracy można znaleźć w Emerson Climate Technologies i dowiedz się, dlaczego nasza firma jest doskonałym miejscem pracy.

Oferty pracy w Emerson Climate Technologies można znaleźć na stronie Praca.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Share