Praca
Oferty pracy w Emerson Climate Technologies Europe

Jeśli masz talent, wiedzę i doświadczenie, a także jeśli chcesz pracować dla firmy, która będzie Cię cenić za to, co umiesz, może zainteresujesz się tym, co oferuje nasz europejski oddział.

Firma Emerson Climate Technologies, należąca do koncernu Emerson, to czołowy dostawca rozwiązań związanych z ogrzewnictwem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem do zastosowań przemysłowych, komercyjnych i w mieszkalnictwie. Oferujemy doskonałe technicznie produkty z naszych filii oraz oddziałów, które są liderami w branży, pod markami Copeland™, Alco Controls, Dixell, Vilter i innymi. Nasze umiejętności i doświadczenie w kwestiach związanych z inżynierią, projektowaniem, dystrybucją, montażem i kontrolą pozwalają tworzyć sprawdzone, niezawodne systemy kontroli klimatu. Nasze firmowe rozwiązania, tworzące standardy w branży, zapewniają naszym klientom wyjątkową przewagę nad konkurencją.

Oddział europejski Emerson Climate Technologies tworzy sieć globalną z Emerson Climate Technologies w Stanach Zjednoczonych i Azji, o łącznej wartości sprzedaży równej 4,0 mld USD w 2015 r. Emerson Climate Technologies to oddział firmy Emerson, zajmującej się różnorodnymi systemami technicznymi, z łączną wartością sprzedaży w 2015 r. równą 22,3 mld USD. Emerson ma ponad 60 oddziałów, które zarządzają ponad 205 zakładami produkcyjnymi na całym świecie i oferują produkty na rynkach w 150 krajach. Nasza zróżnicowana kadra znana jest na całym świecie z jakości pracy i osiąganych wyników. Zapewniamy doskonałe możliwości pracy w nowoczesnej branży, gdzie każdy z naszych pracowników może wnieść coś od siebie.

W Europie prowadzimy szeroką działalność:

  • Zakłady produkcyjne w Belgii, Czechach i Irlandii Północnej
  • Ośrodki badawczo-rozwojowe w Czechach i Belgii
  • Przedstawicielstwa handlowe i działy pomocy technicznej w kilku krajach

Emerson Climate Technologies to fascynujące, dynamiczne miejsce pracy, zapewniające wiele możliwości dalszej kariery. W Emersonie to ludzie stanowią o sukcesie. Jeśli chcesz podejmować nowe, znaczące wyzwania, rozwijać się zawodowo i stanowić część globalnego zespołu zaangażowanego w osiąganie najwyższej jakości, zastanów się nad pracą w Emersonie!

My jesteśmy gotowi. A czy Ty jesteś gotów, by do nas dołączyć?

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat aktualnych ofert pracy w firmie Emerson.

 
 
 
Oferty pracy w Emerson
 

Obserwuj nas:
    


 
 
 
 
Share