Kolejna generacja agregatów chłodniczych EazyCool ZX oferuje nowe praktyczne funkcje
 
Kolejna generacja agregatów chłodniczych EazyCool ZX oferuje nowe praktyczne funkcje
 
AACHEN, NIEMCY, 31 lipca 2015 r. — Emerson Climate Technologies, spółka należąca do grupy Emerson (NYSE: EMR), ogłasza wprowadzenie do oferty nowej generacji agregatów chłodniczych Copeland EazyCool™ ZX.
 
Nowe agregaty EazyCool ZX są wyposażone w najnowszej generacji sterownik elektroniczny umożliwiający precyzyjną regulację ciśnień ssania i skraplania oraz wyświetla wszystkie ważne parametry na ekranie LED. Frontowy panel, umocowany na zawiasach, posiada okienko wizualiazacyjne pozwalające na szybkie sprawdzenie stanu systemu bez otwierania obudowy. Ułatwiony dostęp do elementów i predefiniowane ustawienia sterownika zapewniają redukcję czasu podczas uruchomienia i oszczędność pieniędzy.
 
W nowych modelach zachowano znaną z wcześniejszej generacji kompaktową budowę. Zoptymalizowane pod kątem hałasu łopatki wentylatora z regulacją prędkości obrotowej oraz zastosowanie wysokowydajnych sprężarek Copeland Scroll™ zmniejsza zużycie energii oraz koszty eksploatacyjne.  Dodatkowo, aprobata do stosowania z wieloma czynnikami chłodniczymi, w tym R134a, R407A i R407F, zwiększa elastyczność i ułatwia logistykę, gdyż jeden model nadaje się do większości zastosowań, co jest szczególną korzyścią dla hurtowników i instalatorów.
 
Wszystkie istotne ustawienia systemu, takie jak prędkość obrotowa wentylatora, można regulować tak, aby dostosować je dokładnie do wymagań danej aplikacji. Nowy uniwersalny sterownik wyposażony jest również w elektroniczne zabezpieczenie silnika sprężarki i zapewnia komunikację w czasie rzeczywistym poprzez Modbus®. Ocynkowane panele i powlekane skraplacze zapewniają zabezpieczenie przed korozją i niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach. Krótki czas montażu, niezrównana efektywność oraz wysoka niezawodność sprawiają, że nowy model pomaga klientom zmniejszyć koszty całkowite eksploatacji do minimum.
 
Moduły chłodnicze ZX już obecnie spełniają przyszłe wymagania przepisów UE, wynikające z dyrektywy 2009/125/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ogólnych zasad ustalania wymogów dotyczących ekoprojektu dla profesjonalnych komór przechowalniczych, komór szokowego schładzania, agregatów skraplających i chillerów technologicznych.
 
Następna generacja agregatów chłodniczych Copeland EazyCool™ ZX
Następna generacja agregatów chłodniczych Copeland EazyCool™ ZX z nowym ekranem wyświetlacza w panelu frontowym
 
Pobierz wersje PDF​ tego artykulu.
Pobierz zdjecie​ powiazane z niniejsza informacja prasowa.
 
Na temat Emerson
Koncern Emerson (NYSE: EMR), mieszczący się w St. Louis w amerykańskim stanie Missouri, to światowy lider w dziedzinie łączenia rozwiązań technicznych i inżynieryjnych w nowatorskie rozwiązania dla klientów z takich branż jak przemysł, handel i produkty konsumenckie. W skład firmy wchodzi pięć segmentów biznesowych: Process Management (zarządzanie procesami), Industrial Automation (automatyka przemysłowa), Network Power (sieci energetyczne), Climate Technologies (systemy klimatyzacyjne) oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i domowe). Sprzedaż w roku obrachunkowym 2014 wyniosła 24,5 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.Emerson.com.
 
Na temat Emerson Climate Technologies
Emerson Climate Technologies, będącą jednostką businessową Emerson, jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań z zakresu ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa dla zastosowań domowych, przemysłowych i handlowych. Grupa łączy najlepszą w klasie technologię ze sprawdzoną inżynierią, oraz usługami projektowymi, dystrybucyjnymi, szkoleniowymi i monitoringu aby dostarczać oczekiwanych zintegrowanych rozwiązań kontroli klimatu klientom na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania Emerson Climate Technologies, obejmujące takie wiodące w branży marki jak Copeland Scroll™, Dixell™ i Alco Controls™, zapewniają komfort cieplny, zabezpieczają żywność i chronią środowisko. Więcej informacji na stronie www.emersonclimate.eu.
 
Contact:
Petra Schreiber
Communication Director
press.ecteu@emerson.com
Emerson Climate Technologies GmbH,
Pascalstr. 65, 52076 Aachen, Germany
T: +49 (0) 2408 929 0
F: +49 (0) 2408 929 570​​​​​​​​​
 
 
 
 
Share