Agregat skraplający Copeland EazyCool™ z systemem monitoringu ZX Cloud
 
Agregat skraplający Copeland EazyCool™ z systemem monitoringu ZX Cloud
   
AACHEN, NIEMCY, 15 października 2014 r. - Firma Emerson Climate Technologies, spółka należąca do grupy Emerson (NYSE: EMR), prezentuje na targach Chillventa 2014 nową generację agregatów skraplających Copeland EazyCool ZX z nowym systemem monitoringu ZX Cloud.
 
ZX Cloud to system monitoringu firmy Emerson Climate Technologies, który udostępnia informacje na temat stanu działania systemu w czasie rzeczywistym. Pomaga on operatorom i usługodawcom zabezpieczyć systemy chłodnicze. W oparciu o informacje przechowywane na serwerze „w chmurze”, oprogramowanie ZX Cloud tworzy wizualizacje stanu systemu w czasie rzeczywistym. Pomaga ono zrozumieć i zanalizować zachowanie systemu, pod względem częstotliwości cykli pracy, wymuszonych przestojów, trendy i odchylenia od nich w zależności od czynników takich jak pora dnia, pora roku oraz obciążenie cieplne systemu.
 
W zastosowaniach związanych z detaliczną sprzedażą żywności system chłodniczy zwykle powoduje największe zużycie energii ze względu na wymagane działanie przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Podczas poszukiwań optymalizacji jednym z najbardziej efektywnych sposobów jest kontrola efektywności pracy systemu chłodniczego. Zrozumienie wzorca zużycia energii przez system chłodniczy to pierwszy krok do ustalenia możliwości oszczędności energii.
 
Kontrola w czasie rzeczywistym pomaga przewidzieć kłopotliwe awarie. Zapewnia krótki czas reakcji i rozwiązywanie problemów na długo przed wzrostem temperatur w systemie do poziomów krytycznych. Pomaga to zabezpieczyć chłodzone towary i uniknąć ich popsucia. Operator nie musi spędzać czasu na kontroli stanu systemu. Wygodny, konfigurowalny system ostrzegawczy automatycznie prześle wiadomość e-mail do operatora, jeśli stan systemu jest krytyczny.
 
ZX Cloud można zamówić jako wyposażenie dodatkowe do agregatów skraplających ZX Digital. Elementy przechowywania danych w chmurze oraz osprzęt kontrolny są już zamontowane i podłączone wewnątrz agregatu skraplającego. Pozwala to skrócić czas odbioru instalacji do eksploatacji.
 
Nowa generacja agregatów skraplających Copeland EazyCool™ ZX z monitoringiem w „chmurze“ ZX Cloud
  
Nowa generacja agregatów skraplających Copeland EazyCool™ ZX z monitoringiem w „chmurze“ ZX Cloud
 
Pobierz wersje PDF tego artykulu.  
Pobierz zdjecie powiazane z niniejsza informacja prasowa.
 
Na temat Emerson
Koncern Emerson (NYSE: EMR), mieszczący się w St. Louis w amerykańskim stanie Missouri, to światowy lider w dziedzinie łączenia rozwiązań technicznych i inżynieryjnych w nowatorskie rozwiązania dla klientów z takich branż jak przemysł, handel i produkty konsumenckie. W skład firmy wchodzi pięć segmentów biznesowych: Process Management (zarządzanie procesami), Industrial Automation (automatyka przemysłowa), Network Power (sieci energetyczne), Climate Technologies (systemy klimatyzacyjne) oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i domowe). Sprzedaż w roku obrachunkowym 2013 wyniosła 24,7 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.Emerson.com
 
Na temat Emerson Climate Technologies
Emerson Climate Technologies, będącą jednostką businessową Emerson, jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań z zakresu ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa dla zastosowań domowych, przemysłowych i handlowych. Grupa łączy najlepszą w klasie technologię ze sprawdzoną inżynierią, oraz usługami projektowymi, dystrybucyjnymi, szkoleniowymi i monitoringu aby dostarczać oczekiwanych zintegrowanych rozwiązań kontroli klimatu klientom na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania Emerson Climate Technologies, obejmujące takie wiodące w branży marki jak Copeland Scroll™, Dixell™ i Alco Controls™, zapewniają komfort cieplny, zabezpieczają żywność i chronią środowisko. Więcej informacji na stronie www.emersonclimate.eu
 
 
 
 
 
Share