Wyłączniki ciśnieniowe z serii CS3 do systemów z R744
 
Wyłączniki ciśnieniowe z serii CS3 do systemów z R744
 
Aachen (NIEMCY), 2 listopada 2015 r. – Emerson Climate Technologies, spółka należąca do grupy Emerson (NYSE: EMR) przedstawia nową serię wyłączników ciśnieniowych do zastosowań z R744 (CO2) o nieregulowanej nastawie.
 
Cechą wyróżniającą tych wyłączników ciśnieniowych jest to, że są idealnym produktem na obecnym rynku do stosowania w systemach z CO2.
Presostaty CS3 są elementami zabezpieczającymi sprężarki w sytuacjach, gdy ciśnienie w systemie przekracza ustalony limit. Wyłączniki ciśnieniowe są dostępne w wersjach z automatycznym i ręcznym resetem. Wersja z automatycznym resetem o małym dyferencjale pomiędzy ciśnieniem wyłączenia i włączenia, umożliwia redukcję czasu postoju sprężarki w razie nagłego wzrostu ciśnienia. Styki zostały zaprojektowane jako jednobiegunowy przełącznik dwupołożeniowy do funkcji sterowania / alarmu oraz do raportowania statusu. Żywotność wyłączników wynosi 2 miliony bezawaryjnych cykli przełączeń. Na zamówienie dostępne są także niestandardowe wersje wyłączników ze stałymi, fabrycznymi ustawieniami odcięcia w zakresie ciśnień od 40 do 140 barów. Wszystkie wersje wyłaczników są certyfikowane przez jednostkę notyfikowaną i jako urządzenia zabezpieczające są zgodne z najwyższą kategorią ryzyka dyrektywy ciśnieniowej dla urządzeń ciśnieniowych.
Wprowadzając do oferty tę nową serię wyłączników ciśnieniowych, Emerson Climate Technologies poszerza swoją ofertę w segmencie zastosowań z R744.
Wyłącznik ciśnieniowy CS3
Wyłącznik ciśnieniowy CS3 
 
Pobierz wersje PDF​ tego artykulu.
Pobierz zdjecie​ powiazane z niniejsza informacja prasowa.
 
Na temat Emerson
Koncern Emerson (NYSE: EMR), mieszczący się w St. Louis w amerykańskim stanie Missouri, to światowy lider w dziedzinie łączenia rozwiązań technicznych i inżynieryjnych w nowatorskie rozwiązania dla klientów z takich branż jak przemysł, handel i produkty konsumenckie. W skład firmy wchodzi pięć segmentów biznesowych: Process Management (zarządzanie procesami), Industrial Automation (automatyka przemysłowa), Network Power (sieci energetyczne), Climate Technologies (systemy klimatyzacyjne) oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i domowe). Sprzedaż w roku obrachunkowym 2014 wyniosła 24,5 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.Emerson.com.
 
Na temat Emerson Climate Technologies
Emerson Climate Technologies, będącą jednostką businessową Emerson, jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań z zakresu ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa dla zastosowań domowych, przemysłowych i handlowych. Grupa łączy najlepszą w klasie technologię ze sprawdzoną inżynierią, oraz usługami projektowymi, dystrybucyjnymi, szkoleniowymi i monitoringu aby dostarczać oczekiwanych zintegrowanych rozwiązań kontroli klimatu klientom na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania Emerson Climate Technologies, obejmujące takie wiodące w branży marki jak Copeland Scroll™, Dixell™ i Alco Controls™, zapewniają komfort cieplny, zabezpieczają żywność i chronią środowisko. Więcej informacji na stronie www.emersonclimate.eu.
 
Contact:
Petra Schreiber
Communication Director
press.ecteu@emerson.com
Emerson Climate Technologies GmbH,
Pascalstr. 65, 52076 Aachen, Germany
T: +49 (0) 2408 929 0
F: +49 (0) 2408 929 570​
 
 
 
 
Share